Kariera

ZEGGER TECH Sp. z o.o. jest firmą, która oferuje kompleksowe systemy ogrodzeniowe. Dzięki najwyższym standardom nasze produkty zyskały uznanie szerokiej grupy Klientów indywidualnych i hurtowych. Oprócz produkcji świadczymy także usługi doradztwa technicznego, wykonujemy kompleksowe projekty ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonalności, niezawodności, sprawności, eksploatacji i ergonomii a także zgodności z normami i systemami zarządzania jakością na rynku krajowym oraz na obszarze Unii Europejskiej.

Współpracujemy z jednostkami naukowymi, prywatnymi przedsiębiorcami, stowarzyszeniami w celu profesjonalizacji wykonywanych usług, firma uczestniczy w wydarzeniach międzynarodowych na bieżąco weryfikując poziom innowacji, szczególnie w obszarze inżynierii mechanicznej.

W 2022 roku zwiększyliśmy asortyment oferowanych produktów i usług, rozpoczęliśmy także proces stopniowego zwiększania zatrudnienia w dziale produkcji i logistyki.

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowiska:

Key Account Manager

Oddział Gdańsk

Oczekujemy, że jesteś osobą, która posiada:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie techniczne),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodny kontakt z Klientem zagranicznym,
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • co najmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów biurowych typu MS Office,
  • odpowiedzialność,
  • dokładność i rzetelność,
  • samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji,
  • umiejętność pracy w grupie, nastawienie na współpracę,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych, w tym wyjazdów zagranicznych.

Oferujemy:

  • narzędzia niezbędne w pracy: samochód, sprzęt komputerowy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • otwarte ścieżki rozwoju zawodowego,
  • szkolenia,
  • przyjazną atmosferę pracy.

    Załącz CV (max 20 Mb)

    Technolog / Konstruktor

    Oddział Władysławowo

    Twój zakres obowiązków:

    • konstruowanie elementów ogrodzeń stalowych i aluminiowych w środowisku CAD/CAM,
    • generowanie programów CNC,
    • opracowywanie dokumentacji technologicznej,
    • harmonogramowanie produkcji,
    • monitorowanie produkcji bieżącej,
    • raportowanie wyników.

    Nasze wymagania:

    • wyższe wykształcenie kierunkowe /mechanika, budowa maszyn, mechatronika/,
    • umiejętność obsługi programów CAD/CAM,
    • umiejętność obsługi programu Microsoft Excel,
    • znajomość konstrukcji stalowych,
    • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
    • język angielski – poziom komunikatywny,
    • prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • udział w ciekawych projektach,
    • uczestnictwo w szkoleniach.

      Przedstawiciel handlowy

      Trzy nowo tworzone miejsca pracy obejmują następujące lokalizacje:

      1. Szczecin /teren województwa zachodniopomorskiego oraz lubuskiego/
      2. Gdańsk /teren województwa pomorskiego oraz kujawsko-pomorskiego/
      3. Poznań /teren województwa wielkopolskiego/

      Od kandydatów oczekujemy:

      • wykształcenia wyższego
      • znajomość rynku budowlanego będzie dodatkowym atutem,
      • wysokiej kultury osobistej i dobrych umiejętności komunikacyjnych,
      • zainteresowania rozwojem i poszerzaniem kompetencji,
      • ambicji i gotowości do podejmowania wyzwań,
      • prawa jazdy kat. B,
      • gotowości do podróży służbowych,
      • dobrej znajomości obsługi komputera i pakietów office,
      • dokładności i rzetelności w codziennej pracy,
      • umiejętności pracy w grupie, nastawienie na współpracę.

      Jeśli spełniasz nasze oczekiwania i chcesz dołączyć do naszego Zespołu, oferujemy:

      • dostęp do niezbędnych narzędzi: samochodu służbowego, komputera, telefonu,
      • przyjazną atmosferę w pracy.

        Potrzebny montaż ogrodzenia?

        Realizujemy również kompleksowy montaż wykonanych przez nas ogrodzeń i systemów ogrodzeniowych. W celu ustalenia szczegółów i warunków montażu ogrodzenia zapraszamy do kontaktu z nami.

        Masz pytania o naszą ofertę?

        Jeśli masz dodatkowe pytania związane z naszą ofertą to zapraszamy do kontaktu, Nasi wykwalifikowani pracownicy odpowiedzą na każde pytanie związane z ogrodzeniami i systemami ogrodzeń naszej produkcji.