WYDARZENIA

Miło nam poinformować, że w sobotę mieliśmy okazję być generalnym gościem Sopockiego Wyścigu 2023 Puchar Firmy ZEGGER. Dziękujemy Pani Prezes Hipodromu Kaji Koczurowskiej Wawrzkiewicz za tak wyjątkowe wyróżnienie! Jest to dla nas ogromny zaszczyt móc uczestniczyć w tak prestiżowych wydarzeniach i być świadkiem Polskiej wieloletniej, hippicznej tradycji.

DZIEŃ 1 Gon.6 Puchar firmy Zegger Gonitwa dla 3-letnich koni czystej krwi arabskiej II grupy PASB kl.gn. CLARA AL KHALEDIAH & pr.dż. K.Dogdurbek Uulu 2000 – 2’21,4″ styl: pewnie o 2dł. tr M. Borkowski hod. i wł. Polska AKF Sp. z o.o.

Międzynarodowe zawody CSIO Sopot dobiegły końca, a wraz z nimi zyskaliśmy wiele niezapomnianych wrażeń i emocji! W niedziele odbył się dwunawrotowy Puchar Narodów Longines, a także jubileuszowy konkurs z okazji 120-lecia Sopot gospodarza zawodów. Uczestnictwo w tak prestiżowym wydarzeniu było dla nas zaszczytem. Dziękujemy serdecznie Pani Prezes Hipodromu Kaji Koczurowskiej Wawrzkiewicz za zaangażowanie i możliwość uczestniczenia w zawodach.

Potrzebny montaż ogrodzenia?

Realizujemy również kompleksowy montaż wykonanych przez nas ogrodzeń i systemów ogrodzeniowych. W celu ustalenia szczegółów i warunków montażu ogrodzenia zapraszamy do kontaktu z nami.

Masz pytania o naszą ofertę?

Jeśli masz dodatkowe pytania związane z naszą ofertą to zapraszamy do kontaktu, Nasi wykwalifikowani pracownicy odpowiedzą na każde pytanie związane z ogrodzeniami i systemami ogrodzeń naszej produkcji.