CAR PORT

Konstrukcja stalowa wiaty samochodowej o modularnym wymiarze 6,0 m x 3,0m x 3,0 m. Opcjonalnie dopuszcza się wariant podwójny złożony z dwóch jednakowych modułów tj. 6,0 x 6,0 x 3,0 m (długość x szerokość x wysokość). Dach konstrukcji płaski z niewielkim spadkiem odprowadzającym wodę (~2,5%) pokryty jest blachą trapezową dostosowaną parametrami do montażu na jej powierzchni paneli fotowoltaicznych i przeprowadzenia prac serwisowych.


 

Podstawą opracowania są materiały dostarczone przez firmę Zegger, korespondencja mailowa, wywiad środowiskowy oraz aktualnie obowiązujące normy i wiedza branżowa.

CERTYFIKAT PRODUKT POLSKI

Marka Zegger wprowadza system modułowy swoich produktów. Dla takich pozycji, jak carport - wiata samochodowa - mamy do wyboru wypełnienia Classic & Simple (światło międzyprzęsłowe). Użytkownik dobiera moduły do konstrukcji stalowej wiaty samochodowej w zależności od swoich preferencji. W tym przypadku wdrażamy proces współprojektowania produktu.Użytkownik dokonując wyboru, wpływa bezpośrednio na ostateczną formę i funkcjonalność wiaty. Dobiera przy tym między innymi poszczególne parametry kolorystyczne, elementy instalacji elektrycznej i fotowoltaicznej

Potrzebny montaż ogrodzenia?

Realizujemy również kompleksowy montaż wykonanych przez nas ogrodzeń i systemów ogrodzeniowych. W celu ustalenia szczegółów i warunków montażu ogrodzenia zapraszamy do kontaktu z nami.

Masz pytania o naszą ofertę?

Jeśli masz dodatkowe pytania związane z naszą ofertą to zapraszamy do kontaktu, Nasi wykwalifikowani pracownicy odpowiedzą na każde pytanie związane z ogrodzeniami i systemami ogrodzeń naszej produkcji.