O FIRMIE

firma

Jesteśmy producentem małej architektury

ZEGGER TECH Sp. z o.o. jest firmą, która oferuje kompleksowe systemy ogrodzeniowe wytworzone w środowisku zautomatyzowanych nowoczesnych linii produkcyjnych. Dzięki najwyższym standardom nasze produkty zyskały uznanie szerokiej grupy Klientów indywidualnych i hurtowych. Powtarzalność wymiaru oraz zastosowanie nowoczesnych powłok lakierniczych pozycjonuje nas wśród firm innowacyjnych z zaawansowaną technologią wytwarzania.

technologia, design, jakość


Świadczymy usługi doradztwa technicznego dla naszych Klientów, wykonujemy również kompleksowe projekty ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonalności, niezawodności, sprawności, eksploatacji i ergonomii a także zgodności z normami i systemami zarządzania jakością na rynku krajowym oraz na obszarze Unii Europejskiej.


Projektujemy i wdrażamy niestandardowe systemy ogrodzeniowe na specjalne życzenie klienta

Współpracujemy z jednostkami naukowymi, prywatnymi przedsiębiorcami, stowarzyszeniami w celu profesjonalizacji wykonywanych usług, firma uczestniczy w wydarzeniach międzynarodowych bieżąco weryfikując poziom innowacji, szczególnie w obszarze inżynierii mechanicznej.

gwarancja jakości i dożywotność produktów

Wszystkie nasze produkty ogrodzeniowe produkowane są z wykorzystaniem technologii zapewniającej najwyższą jakość wykonania i wytrzymałości na warunki zewnętrzne. Parametry wytrzymałości powierzchniowej oraz estetyka wykonania są z zachowaniem najwyższej staranności.

Zapewniamy kompleksową obsługę Klienta, od początkowego procesu projektowania aż do montażu. W ofercie oprócz paneli ogrodzeniowych posiadamy również słupki do betonowania, słupki na stopie, fundamenty betonowe, obejmy i inne.

kontakt

Biuro handlowe / produkcja / magazyn
ul. skandynawska 23 / władysławowo
+48 (58) 558 81 29