ZEGGER - Producent systemów ogrodzeniowych

Firma

Kompleksowe systemy ogrodzeń

ZEGGER TECH Sp. z o.o. jest firmą, która oferuje kompleksowe systemy ogrodzeniowe wytworzone w środowisku zautomatyzowanych nowoczesnych linii produkcyjnych. Dzięki najwyższym standardom nasze produkty zyskały uznanie szerokiej grupy Klientów indywidualnych i hurtowych. Powtarzalność wymiaru oraz zastosowanie nowoczesnych powłok lakierniczych pozycjonuje nas wśród firm innowacyjnych z zaawansowaną technologią wytwarzania.

Świadczymy usługi doradztwa technicznego dla naszych Klientów, wykonujemy również kompleksowe projekty ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonalności, niezawodności, sprawności, eksploatacji i ergonomii a także zgodności z normami i systemami zarządzania jakością na rynku krajowym oraz na obszarze Unii Europejskiej.

Współpracujemy z jednostkami naukowymi, prywatnymi przedsiębiorcami, stowarzyszeniami w celu profesjonalizacji wykonywanych usług, firma uczestniczy w wydarzeniach międzynarodowych na bieżąco weryfikując poziom innowacji, szczególnie w obszarze inżynierii mechanicznej.

Projektujemy i wdrażamy również niestandardowe systemy ogrodzeniowe na specjalne życzenie Klienta.


Wszystkie nasze produkty ogrodzeniowe produkowane są z wykorzystaniem technologii zapewniającej najwyższą jakość wykonania i wytrzymałości na warunki zewnętrzne. Parametry wytrzymałości powierzchniowej oraz estetyka wykonania są z zachowaniem najwyższej staranności.

Zapewniamy kompleksową obsługę Klienta, od początkowego procesu projektowania aż do montażu. W ofercie oprócz paneli ogrodzeniowych posiadamy również słupki do betonowania, słupki na stopie, fundamenty betonowe, obejmy i inne.

Zapraszamy do współpracy!

Potrzebny montaż ogrodzenia?

Realizujemy również kompleksowy montaż wykonanych przez nas ogrodzeń i systemów ogrodzeniowych. W celu ustalenia szczegółów i warunków montażu ogrodzenia zapraszamy do kontaktu z nami.

Masz pytania o naszą ofertę?

Jeśli masz dodatkowe pytania związane z naszą ofertą to zapraszamy do kontaktu, Nasi wykwalifikowani pracownicy odpowiedzą na każde pytanie związane z ogrodzeniami i systemami ogrodzeń naszej produkcji.